Zajęcia grupowe
Deutsch professionell- język niemiecki profesjonalnie


Hallo:)

Serdecznie zapraszamy do nas na najlepsze kursy i zajęcia indywidualne z języka niemieckiego!

Uczymy przez cały rok, a nasza cudowna aura udziela się każdemu słuchaczowi. Nie ważne, czy mieszkasz w Częstochowie, czy w Australii – prowadzimy także zajęcia online z każdego zakątka na świecie.

Odwiedź nas i sprawdź sam, czy warto. A po cichu szepniemy, że warto:) Lato to najlepszy czas na podjęcie nowego wyzwania z Deutsch professionell:)

 

Zapraszamy:)))

Deutsch professionell

tel. 793 903 204

 

Zajęcia odbywają się w małych grupach (2-5 osób). Podczas zajęć grupowych
przygotowujemy się do matury, certyfikatów, pracy, wyjazdów ...

 

Cena zajęć grupowych (język ogólny) :
od:
35zł – 60min (zajęcia w grupie 5os)
40zł - 60min (zajęcia w grupie 4os)
45zł - 60min (zajęcia w grupie 3os)
50zł - 60min (zajęcia w grupie 2os)

 

Grupa Abi (przygotowanie do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym)

Trwają zapisy na rok szkoły 2019/2020. Kurs obejmuje 30 spotkań (każde spotkanie trwa 2h
lekcyjne/90min). Cena uzależniona jest od ilości osób w grupie. Płatność może odbywać się w ratach, płatnych z góry za cały miesiąc. Termin: od II połowy września 2019- początek maja 2020        
                                                                                                                               

Inne rodzaje kursów:

Rodzaj kursu Opis
Przygotowanie do certyfikatów przygotowanie do certyfikatów na poziomie A1-C2
Konversation konwersacje na każdy temat
Arbeit przygotowanie do pracy za granicą (zajęcia dla: prawników, lekarzy, pielęgniarek, pracowników biurowych, budowlanych etc.)
Wirtschaftsdeutsch język niemiecki w biznesie
Deutsch für Anfänger

zajęcia z języka niemieckiego dla młodzieży i dorosłych zaczynających naukę


Kontakt

tel.: +48 793 903 204


e-mail:
deutschprofessionell.biuro@wp.pl


ul. Pużaka 1

42-224 Częstochowa

Administratorem danych osobowych Ucznia/ Zleceniodawcy jest Nauczyciel (Paulina Pana, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Deutsch professionell, ul. Pużaka 1, 42-224 Częstochowa, NIP: 9492101377).

Dane osobowe Ucznia/ Zleceniodawcy będą przetwarzane w celu wykonywania niniejszej Umowy. Ponadto dane osobowe będą przetwarzane na podstawie przepisów prawa w celach rozliczeniowych i podatkowych (realizacja obowiązku prawnego ciążącego na Nauczycielu), w celu ustalenia, obrony lub dochodzenia ewentualnych roszczeń związanych z działalnością gospodarczą prowadzoną przez Nauczyciela (prawnie uzasadniony interes Nauczyciela) oraz w celach archiwalnych i statystycznych.

Podstawą prawną przetwarzania danych jest obowiązek prawny ciążący na Nauczycielu, przepisy prawa oraz jego prawnie uzasadniony interes.

Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do korzystania z usług świadczonych przez Nauczyciela a po tym okresie dla celów i przez czas oraz w zakresie wymaganym przez przepisy prawa lub dla zabezpieczenia ewentualnych roszczeń, lub do czasu cofnięcia udzielonej zgody.

Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do skorzystania z usług oferowanych przez Nauczyciela.

W przypadku pytań związanych przetwarzaniem danych osobowych dotyczących Ucznia / Zleceniodawcy, może on zwrócić się do Nauczyciela z prośbą o udzielenie informacji.

Dane osobowe nie będą przetwarzane z sposób zautomatyzowany, w tym poddawane profilowaniu.

Odbiorcami danych osobowych są podmioty świadczące usługi (m.in. usługi księgowe) związane z bieżącą działalnością Nauczyciela na podstawie zawartych umów powierzenia przetwarzania danych osobowych zgodnie z art. 28 ogólnego rozporządzenia w sprawie przetwarzania danych (RODO) oraz uprawnione organy państwowe (m.in. organy kontroli skarbowej).

Uczniowi/ Zleceniodawcy przysługuje prawo do dostępu do swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Niezależnie od powyższego Uczniowi/ Zleceniodawcy przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Wszelkie prawa zastrzeżone 2017
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.  Akceptuje  polityka prywatnosci